Dnes je 10.08.2022

Finančná správa predlžuje úradné hodiny, chce pomôcť

Finančná správa predlžuje úradné hodiny.

Finančná správa bude svojim klientom v posledných júnových dňoch nápomocná pri podávaní odložených daňových priznaní (DP). V priebehu nasledujpcich dní až do štvrtka 30. júna budú klientom k dispozícii konzultanti call centra v predĺžených prevádzkových hodinách.

V priebehu posledných júnových dní posilní finančná správa prevádzkové hodiny call centra finančnej správy. Dôvodom sú daňové povinnosti v súvislosti s daňou z pridanej hodnoty, ako aj odložené daňové priznania k dani z príjmov za rok 2021. Posledný dňom na podanie DP je totiž 30. jún tohto roka. Finančná správa prijala za zdaňovacie obdobie roku 2021 k dani z príjmov doteraz viac ako milión daňových priznaní. Ďalších 168 873 očakáva do konca júna tohto roka. Daňové priznanie je potrebné nielen podať, ale daň je nutné do konca júna aj zaplatiť.

Štandardne sú konzultanti call centra FS verejnosti k dispozícii od 8. hodiny do 16. hodiny. Finančná správa pomôže a konzultanti  budú k dispozícii dlhšie. V priebehu budúceho týždňa  budú  k dispozícii od 8. hodiny do 19. hodiny. Začiatkom týždňa budú do polnoci k dispozícii informácie k DPH, technická podpora. Do polnoci budú nápomocní aj vo štvrtok 30. júna, kedy budú poskytovať informácie k DP k dani z príjmov a technickej podpore pre elektronickú komunikáciu. Finančná správa chce pomôcť.

Čítajte aj:

Slovenské ceny potravín výrazne stúpajú

 

 

zdroj finsprava

foto ilustračné

 

 

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-news-
25. 06. 2022


comments powered by Disqus