Dnes je 19.01.2020

Kam cez víkend? Príjemné podujatie s dobrým jedlom

Kam cez víkend? Na Slovensku máme zaujímavé podujatie ktoré je o dobrom jedle.

Kam cez víkend? Na Slovensku máme zaujímavé podujatie, ktoré je predovšetkým o dobrom jedle. Viete o nejakom zaujímavom víkendovom podujatí, alebo ho priamo organizujete? Chcete dať o ňom vedieť? Napíšte nám o ňom na náš e-mail info@napisali.sk. V správe uveďte názov podujata, dátumy, čas a miesto konania a nezabudnite pridať aj krátky popis. Tie najzaujímavejšie budú uverejnené. Napísali.sk si vyhradzuje právo vybrať podujatia, ktoré budú uverejnené na stránkach www.napisali.sk.

 

Street Food Park (19.2.- 28.12. 2019) Bratislava     GPS: N48°8'41'' E17°6'41''

Už ďalší rok sa môžete pred Starou tržnicou v bratislavskom Starom meste výborne najesť. Každý mesiac sa na štyri dni na námestí pred Starou tržnicou rozloží Street Food Park núkajúci možnosť pochutnať si v jedinečnej atmosfére na skvelom pouličnom jedle. Tešte sa na delikatesy od výmyslu sveta. Street Food Park prináša raz mesačne na námestie pred Starú tržnicu predajcov s kvalitným a nápaditým pouličným občerstvením. V príjemnej atmosfére a na stojáka si tak v spoločnosti priateľov, kolegov či známych môžete vychutnať obed, neskorý olovrant alebo sa posilniť pred večerným programom v meste.

Denne od poludnia do desiatej večer tu od stredy do soboty nájdete predajcov s burgermi, hot-dogmi, wrapmi, exotickou kuchyňou, slovenskými párancami, plnenými trdelníkmi, bezlepkovými jedlami, kávou, čokoládou, starotržničnou sódovkou, jablčným ciderom, vínami zo Svätého Jura a rôznymi ďalšími dobrotami. Street Food Park sa koná na námestí pred Starou tržnicou, počas zimného obdobia v jej interiéri. Okrem chutného gastronomického výberu ponúka Street Food Park aj rôzne spestrenia - či už je to občasný hudobný program alebo aj fakt, že od novembra 2017 sa celý nesie v duchu filozofie minimálneho možného odpadu, čo znamená, že všetok odpad separujú a recyklujú. Street Food Park si váži prírodu, preto tu nájdete aj dve recyklačné stanice s brigádnikmi, ktorí vám vysvetlia a ukážu, ako triediť odpad do jednotlivých košov. Zároveň na servírovanie jedál používajú biodegradovateľné príbory a riad. Tu nenájdete žiadne plastové príbory. Pridajte sa k fanúšikom dobrého jedla! Pomôžete vrátiť námestíčku pred Starou tržnicou jeho pôvodný genius loci, podporíte miestnu gastronómiu a ešte sa aj výborne najete.

 

 

Zmeny jednotlivých programov vyhradené!

 

 

zdroj slovakia.travel

 

 

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách

-Miroslav Vavra-
12. 09. 2019


comments powered by Disqus