Dnes je 29.11.2021

Na Slovensku sa bude vyskytovať slnečné počasie

Dnes bude na Slovensku výrazne krajšie počasie a na celom území sa vyskytne veľa slnečných lúčov.

Začiatok tohto týždňa je na našom území v znamení zhoršenia počasia. Cez naše územie  postupoval front a  na Slovensku sa vyskytoval dážď. Od utorka sa bude počasie meniť, na Slovensko postupuje tlaková výš. ktorá spôsobí prevažne slnečné počasie a bez zrážok. Takto by to malo byť počas nasledujúcich dní.

Za studeným frontom sa už v ranných hodinách začína nad naše územie natláčať tlaková výš, ktorá zmení priebeh počasia. Od utorka nás konečne čaká prevažne jasné až polooblačné počasie bez hmly a nízkej oblačnosti, ktorá mala výrazný charakter na našom území v priebehu uplynulých dní.

Napriek tomu, že bude slnečno, tak príliš teplo nebude. Maximálne denné teploty sa budú pohybovať od 1 do 7°C. V priebehu nočných hodín sa vyskytnú mrazy. K zmene počasia na našom území dôjde v priebehu víkendu, kedy by k nám mal postúpiť chladný vzduch a ten by mohol priniesť aj snehové zrážky. Na Slovensku bude v priebehu týždňa príjemné a neskôr na Slovensku po postupe frontálneho rozhrania zimné počasie.

Čítajte aj:

Sprísnenie opatrení a lockdown, kde treba prijať rýchle opatrenia, neponáhľame sa

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
23. 11. 2021


comments powered by Disqus