Dnes je 20.04.2021

Na Slovensku sa v noci vyskytnú silné mrazy

Počasie na Slovensku je zimné a v noci sa budú vyskytovať silné mrazy.

Počasie na Slovensku ovplyvnil studený front, ktorý našim územím prechádzal v priebehu piatku. Aj keď bude v priebehu dňa slnečné počasie, tak v noci bude poriadna zima. Takéto počasie sa bude vyskytovať aj v prvej polovici budúceho týždňa.

V noci budú teploty na našom území mrazivé a pôjdu aj pod dvojciferné hodnoty.  V priebehu noci budú teploty na našom území od -5 až -12°C, ale v dolinách a v kotlinách môžu teploty klesať aj pod hranicu -15°C. Výraznejšie by sa na našom území malo otepľovať v priebehu druhej polovice budúceho týždňa.

V nedeľu bude na Slovensku jasno a príjemné počasie bude aj začiatkom budúcehi týždňa, kedy bude jasno až polooblačno. Druhý deň pracovného týždňa bude prevažne premenlivá oblačnosť, no zrážky by sa na našom územi vyskytovať nemali. Zmena počasia bude v druhej polovici budúceho týždňa, kedy sa bude pomaly oteplovať. V stredu bude jasno až polojasno. Od severozápadu pribúdanie oblačnosti. Vo štvrtok veľká oblačnosť až zamračené a na viacerých miestach dážď. Počasie bude na Slovensku premenlivé.

Čítajte aj:

Opatrenia na hraniciach prichádzajú neskoro a vzhľadom na situáciu sú slabé

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
06. 03. 2021


comments powered by Disqus