Dnes je 13.12.2019

Novinky z Telekomu: ďalšie kanály v HD kvalite a aplikácia Evernote na rok zadarmo

Telekom prináša svojim zákazníkom viacero noviniek. Aplikáciu Evernote na rok zadarmo a ďalšie televízne kanály v HD kvalite.

Telekom svojim zákazníkom od 15. januára prináša ďalšie z najsledovanejších slovenských TV kanálov vo vysokom rozlíšení. V rámci digitálnej televízie Magio šírenej prostredníctvom metalických a optických sietí Telekom zaraďuje kanály Doma HD, Plus HD a Wau HD. Všetky pribúdajú do základného balíka, v ktorom už sú dostupné kanály Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, JOJ HD a Dajto HD – zákazníci môžu takto sledovať už 8 HD kanálov v základnom rastri.

V rámci satelitnej televízie Magio Sat pribudne v HD kvalite kanál JOJ, ktorý nahradí pôvodnú SD verziu. Nové HD kanály budú dostupné pre všetkých zákazníkov bez zmeny ceny. V prípade, ak sa nezobrazia automaticky, odporúčame zákazníkom reštartovať Magio box. Z dôvodu ukončenia vysielania je od štvrtka vyradený z ponuky TV kanál Slovak Sport 3.

Aplikácia Evernote bude na rok zadarmo

Zákazníci Telekomu môžu od 16. januára využívať prémiovú verziu poznámkovej aplikácie Evernote jeden rok úplne zadarmo, čím môžu ušetriť približne 40 eur. Špeciálna ponuka platí pre všetkých zákazníkov skupiny Deutsche Telekom v trinástich európskych krajinách.

Aplikácia sama rozozná, v akej sieti sa telefón nachádza a zákazníkovi ponúkne možnosť bezplatného prechodu na prémiový balík. Zákazníci Telekomu, ktorí už v minulom roku využili polročný bezplatný prístup ku službe Evernote Premium, dostanú emailom registračný kód, vďaka ktorému budú môcť využívať Evernote Premium ďalších šesť mesiacov zadarmo.

Evernote je k dispozícii nielen na platformách Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry, no nechýbajú ani desktopové aplikácie pre systémy Windows, Mac OS X či prístup prostredníctvom webového rozhrania. V porovnaní s bezplatnou verziou umožňuje Evernote Premium používateľom napríklad vyššiu kapacitu uploadu dát pre poznámky (4GB namiesto 60 MB mesačne), dostupnosť v režime off-line, alebo rozšírené funkcie vyhľadávania.

Hlavnou myšlienkou aplikácie Evernote je uchovávanie poznámok, ktoré používateľ považuje za dôležité, a rýchle vyhľadávanie medzi nimi. Spravovať dokáže textové a grafické poznámky, ktoré je možné roztriediť medzi niekoľko poznámkových blokov. Každá z poznámok umožňuje jej bližšiu špecifikáciu zadaním názvu a kľúčových slov. V prípade ak je to možné, aplikácia sa snaží názov k poznámkam generovať automaticky napríklad z názvov internetových stránok.

 

 

zdroj telekom, evernote

 

 

 

-news-
18. 01. 2015


comments powered by Disqus