Dnes je 17.05.2022

O2 má viac zákazníkov a zisk niekoľko miliónov eur

O2 má viac zákazníkov a zisky boli za niekoľko miliónov eur.

O2 získalo viac zákazníkov a zaujímavý zisk. Výnosy skupiny O2 na Slovensku, ktorá zahŕňa aj výsledky spoločnosti O2 Business Services, dosiahli v úvodnom štvrťroku takmer 75 mil. eur. Počet zákazníkov (aktívnych SIM kariet) operátora O2 vzrástol v sledovanom období na 2,28 mil.

Zákaznícka báza sa v úvode roka medziročne zvýšila o takmer 3% na 2,28 mil. Zákazníci s pravidelnou mesačnou platbou tvorili z celkovej zákazníckej bázy 69% podiel. Priemerný mesačný výnos na zákazníka dosiahol výšku 10 eur.

O2 rozširuje vlastnú 5G sieť do ďalších lokalít na Slovensku. Od polovice marca operátor pokryl 23 nových lokalít, pričom celkovo O2 pokrýva najmodernejšou sieťou už 87 lokalít na Slovensku. Zákazníci si zároveň môžu jednoducho overiť, či sa nachádzajú v 5G pokrytí, na mape umiestnenej na webe O2. Výhody pripojenia v 5G sieti zažijú zákazníci s kompatibilným zariadením, s ktorým sa nachádzajú v jej pokrytí. Zoznam podporovaných zariadení nájdu zákazníci na webe https://www.o2.sk/5g. Dosahované rýchlosti pripojenia závisia od rádiových parametrov v danej lokalite ako aj od konkrétneho koncového zariadenia, teda telefónu. Zákazníci si tiež môžu overiť, či sa nachádzajú v pokrytí 5G siete priamo na mape pokrytia na adrese: https://www.o2.sk/podpora/siet-a-pokrytie/mapa-dostupnosti-sluzieb-o2.  O2 zatraktívňuje prenos čísla do vlastnej siete formou ponuky vyššej tarify O2 SMART Paušálu za cenu nižšej. Ak má zákazník pri prenose čísla záujem o Modrý O2 SMART Paušál, O2 mu ponúkne v tej istej cene Strieborný O2 SMART Paušál so všetkými jeho výhodami, teda s výrazne väčším balíkom dát a jednou prémiovou aplikáciou v cene. V prípade Zlatého O2 SMART Paušálu tak môže zákazník získať v tej istej cene výhody už dátovo neobmedzeného Titánového O2 SMART Paušálu. Zvoliť si môže ktorýkoľvek z ponuky O2 SMART Paušálov okrem Bieleho, pričom zvýhodnenú cenu získava až na 24 mesiacov. Viac informácií o prenose čísla nájdete na stránkach O2.

Čítajte aj:

Ako bude vyzerať zmena v dôchodkoch na Slovensku?

 

 

zdroj O2

foto ilustračné

 

 

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-news-
14. 05. 2022


comments powered by Disqus