Dnes je 17.01.2021

O2 rozdáva zákazníkom dáta

O2 vymyslelo pre svojich zákazníkov akcie a rozdáva dáta.

O2 odmeňuje svojich zákazníkov za využívanie mobilnej aplikácie Moje O2. Nielenže tak majú zákazníci v jednej aplikácii prehľad a kompletnú správu svojho mobilného profilu, ale navyše môžu získať až 5 GB bezplatných dát.

„Leto je čas oddychu, cestovania, festivalov, spoznávania prírody a kúpalísk a preto sa vždy hodí zopár gigabajtov v mobile navyše. Naša mobilná aplikácia odmeňuje počas celého leta svojich zákazníkov až 5 GB dát zadarmo. Stačí si ich len aktivovať, pričom zákazník nemusí nikam chodiť, ani volať. Jednoducho si ich aktivuje cez appku,“povedala Tereza Molnár, šéfka komunikácie O2.

Až 5 GB bonusových dát zadarmo si môžu zákazníci mobilnej aplikácie Moje O2 jednorazovo aktivovať  do 15. septembra tohto roka. Ak zákazník aktuálne využíva bonusové dáta z kampane Jazdi zodpovedne, jednoducho počká, kým ich vyčerpá a následne si môže aktivovať 5 GB z aplikácie Moje O2.

S mobilnou aplikáciou Moje O2 si môžu zákazníci skontrolovať spotrebu, prezrieť faktúry alebo aktivovať, či upravovať balíčky služieb pohodlne a kdekoľvek sa práve nachádzajú. Aplikácia Moje O2 je určená pre zákazníkov zariadení s oboma platformami Android aj iOS a zákazníci ju nájdu v príslušných obchodoch Google play, či App Store. Jej výhodou je práve mobilita a pohodlná samoobsluha svojho mobilného profilu.

Čítajte aj:

Na Slovensku začína fungovať nový úrad

 

 

zdroj/foto O2

 

 

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách

-news-
09. 07. 2019


comments powered by Disqus