Dnes je 10.08.2022

Pellegrini stále v prieskumoch na prvom mieste

Pellegrini je v prieskumoch stále na prvom mieste a dokáže mať svoje percentá, koaličné strany nie.

Pellegrini je v prieskumoch stále na prvom mieste a dokáže si držať svoje percentá, koaličné strany niečo také nedokážu, pretože koalícia je stále v kríze a nepomáha Slovensku. Dnes je otázne nie to, koľko financií sa dá na pomoc v súvislosti s cenami, ale to, či Matovič bude minister, alebo nie. Takéto fungovanie koalície výrazne pomáha Pellegrinimu a ovplyvňuje percentá koalície.

Koalícia, ktorá na Slovensku veľa neurobila

Nie len epidémia a kríza môžu za to, že koalícia na Slovensku toho veľa neurobila. Je to o neschopnosti fungovania v týchto situáciách a neschopnosti riadiť tento štát. Koaliční jedinci sú stále presvedčení, že štát sa riadi cez sociálne siete a denne sa tam odbavujú, či dávajú vyhlásenia. Dnes majú možnosť riadiť Slovensko a túto možnosť nedokážu využívať, sú to teoretici, ktorí nevedia pracovať.

Koalícia výrazne pomáha Pellegrinimu a Ficovi, zrejme už od začiatku fungovania. Nezhody a zmätok sa prejavili vtedy, keď Slovensko začala ničiť epidémia a koaličné strany nemali jasné čo idú robiť. Vtedy prevažovali úlety jednotlivca, vtedy premiéra Matoviča, ktorý investoval do zdravia ľudí tak, že takmer miliardu použil na neefektívne opatrenia, ktoré nepomáhali.

Koalícia výrazne unavila ľudí na Slovensku a začala pomáhať iným stranám. Preferencie iných strán začali výraznejšie stúpať a koalícia si neustále išla svoje. Takéto fungovanie štátu už ľudia nechcú a tak by zas chceli zmenu. Preto Pellegrini stále drží svoje percentá, hoci aj on neraz povedal hocičo, čo nedávalo zmysel. Na Slovensku chcú ľudia podľa prieskumov inú koalíciu.

Pellegrini, Fico a niektoré iné strany získavajú percentá za pomoci koaličných strán. Kým si Pellegrini svoje percentá drží, Fico a strana Smer rýchlo nabrala na popularite, hoci niektorí mysleli, že Fico a Smer budú mať veľmi málo percent. Fico hovorí o tom, že ide vyhrať voľby a možno ani nevedel o tom, že sa mu to môže podariť. Nebude to vďaka nemu, ale vďaka nechuti ľudí z tejto koalície.

Nie len Fico, Pellegrinimu stále výrazne táto koalícia pomáha, dokonca niektorí koaličné strany by zrejme spolupracovali s Pellegrinim. Podľa prieskumov je zrejmé, že popularita Pellegriniho je stále výrazná a neraz by s ním chcel spolupracovať samotný Smer. Pellegrini a spolupráca so Smerom, je to zvláštne, pretože Fico spolupracovať chce a Pellegrini veľmi nie, aspoň nie teraz.

Pellegrini sa snaží ukázať, že je iný ako Smer, ale samozrejme, spolupráca je vždy možná, aj keď Pellegrini nechce o tom veľmi hovoriť. Chce využiť to, že má svoju popularitu a koalícia mu v tejto popularite výrazne pomáha. Zároveň koalícia výrazne pomáha aj iným stranám. Na Slovensku stále vyhráva prieskumy Pellegrini so svojou stranou, tvorba koalície by bola zrejme zaujímavá.

Čítajte aj:

Očkovací bonus nebol nikdy opatrením v boji s cenami

 

 

foto ilustračné

 

 

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-Miroslav Vavra-
04. 08. 2022


comments powered by Disqus