Dnes je 13.06.2021

Počasie, aj dnes bude premenlivé a miestami aj búrky

Počasie na Slovensku je stále premenlivé s búrkami, tie sa budú vyskytovať aj dnes.

Počasie na Slovensku je naďalej premenlivé a stále sa vyskytovali aj búrky, ktoré boli lokálneho charakteru. Búrky sa budú vyskytovať aj dnes a nasledujúce dni, kedy bude viac oblačnosti. Premenlivé počasie by malo na našom územi byť aj nasledujúce dni.

Dnes bude na Slovensku jasno až polojasno. Popoludní ojedinele prehánky alebo aj búrky. V piatok bude na našom území jasno až polojasno. Na severe ojedinele prehánky alebo aj búrky.  Minimálne najbližší týždeň by sa mali teploty pohybovať na úrovni dlhodobého priemeru. Maximálne denné teploty by sa mali pohybovať medzi 20 a 28°C, postupne sa ale bude otepľovať a vyskytnú sa aj tridsiatky.

Začiatkom víkendových dní bude na Slovensku premenlivá oblačnosť a ojedinele aj prehánky, či búrky. To už naše územie bude ovplyvňovať frontálne rozhranie, ktoré bude prinášať na Slovensko oveľa viac búrok. V nedeľu bude na našom území jasno až polojasno. Ojedinele prehánky alebo aj búrky. Nasledujúci týždeň by sa na Slovensku mali vyskytovať búrky a aj premenlivé počasie.

Čítajte aj:

Ako sme si zničili Slovensko a pokračujeme v tom ďalej, časť prvá

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
10. 06. 2021


comments powered by Disqus