Dnes je 13.06.2021

Počasie bude poloblačné, miestami búrky

Počasie na Slovensku bude príjemné a polooblačné, miestami sa vyskytnú búrky.

Počasie na Slovensku je stále pomerne príjemné, no napriek tomu sa na niektorých miestacj vyskytujú prehánky, alebo búrky. Tie prinášajú prívalové zrážky, ale väčšinou len lokálne. Takéto počasie bude pokračovať aj v týchto dňoch,  ale neskôr bude viac búrok.

Minimálne najbližší týždeň by sa mali teploty pohybovať na úrovni dlhodobého priemeru. Maximálne denné teploty by sa mali pohybovať medzi 20 a 28°C, postupne sa ale bude otepľovať a vyskytnú sa aj tridsiatky a na niektorých miestach Slovenska aj búrky.

Dnes bude na našom území prevažne polojasno. Popoludní ojedinele prehánky alebo aj búrky. V stredu bude na Slovensku premenlivá oblačnosť a miestami prehánky, ojedinele aj búrky. Vo štvrtok bude na našom území premenlivá oblačnosť a miestami prehánky alebo aj búrky. V piatok sa na Slovensku bude vyskytovať premenlivá oblačnosť a miestami prehánky alebo aj búrky. V priebehu víkendu bude ešte viac oblačnosti a viac búrok, začiatkom víkendu bude na Slovensku prevažne oblačno. Miestami prehánky alebo búrky. Nedeľa bude daždivejšia, na Slovensku bude oblačno až zamračené a na mnohých miestach dážď. Ojedinele aj búrky. Počasie na Slovensku bude premenlivé.

Čítajte aj:

Štátna pomoc, ktorú podnikatelia na Slovensku ešte poriadne nevideli

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
08. 06. 2021


comments powered by Disqus