Dnes je 17.05.2022

Počasie bude príjemné, teploty až 30°C

Počasie bude príjemné, búrky sa vyskytovať nebudú.

Počasie na Slovensku bude v priebehu nasledujúcich dní príjemné, bude menej oblačnostia a nevyskytnú sa búrky. V priebehu piatka na Slovensko postúpia výraznejšie búrky a počasie bude premenlivé. Počasie bude príjemné a teplé.

Dnes bude na Slovensku jasno až polojasno. V priebehu dňa prevažne polooblačno. Na Slovensko zamieri prílev teplého vzduchu, ktorý bude teploty každým dňom dvíhať vyššie a vyššie. Budú nás prevažne jasné dni s dostatkom slnka a teplých slnečných lúčov. Dnes  sa teploty vyšplhajú k hodnotám 25°C, v stredu to bude do 28°C a priam horúceho počasia sa dočkajú obyvatelia južných okresov, kde teploty môžu vystúpiť až nad 30°C.

Tento týždeň je možnosť, že na Slovensku bude tropický deň s teplotou nad 30°C. Od piatku sa podľa prognóz vyskytnú búrky a zmenia sa teploty a to aj pomerne výrazne.   Premenlivé počasie by sa malo na Slovensku vyskytovať aj v priebehu víkendových dní. Na Slovensku sa bude vyskytovať oteplenie a koncom týždňa sa budú vyskytovať výraznejšie búrky, na Slovensku bude v priebehu týždňa príjemné a neskôr premenlivé počasie.

Čítajte aj:

Pomoc pre ľudí od koalície stále nie je

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
11. 05. 2022


comments powered by Disqus