Dnes je 13.06.2021

Počasie bude v priebehu týždňa premenlivé

Počasie na Slovensku bude v priebehu týždňa premenlivé, ale príjemnejšie.

Počasie na Slovensku v priebehu víkendu začalo ovplyvňovať frontálne rozhranie a na naše územie začal postupovať chladný vzduch.Najchladnejšia bude noc na utorok, kedy sa na celom našom území môže vyskytnúť prízemný mráz. Na severe a na strednom Slovensku v dolinách a v kotlinách môže teplota aj vo výške 2 metrov klesať pod bod mrazu. Na Slovensku bude neskôr premenlivé počasie.

Druhý deň pracovného týždňa bude pomerne príjemný. Na Slovensku bude jasno až polojasno, zrážky by sa vyskytovať nemali. V stredu bude na našom území premenlivá, prevažne veľká oblačnosť a miestami prehánky alebo občasný dážď. Ojedinele aj búrky. Vo štvrtok bude na Slovensku prevažne polooblačno. Na severe a severovýchode ojedinele prehánky. Ďalšie dni by sa malo vyskytovať na našom území už príjemnejšie počasie.

V piatok bude na Slovensku prevažne polooblačno. Ojedinele prehánky. Začiatok víkendu bude príjemný a na našom území bude jasno až polojasno aj teplo. V nedeľu bude naďalej príjemné počasie a bude jasno až polojasno. Na Slovensku bude príjemné počasie.

Čítajte aj:

Povinnú štátnu karanténu nedokázali vytvoriť, ministerstvo zdravotníctva hovorí, že ju netreba

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
03. 05. 2021


comments powered by Disqus