Dnes je 27.09.2020

Počasie: Búrky budú na Slovensku aj dnes

Na Slovensku sa vyskytovali búrky, ktoré boli na niektorých miestach aj intenzívne. Búrky budú na našom území aj dnes.

Búrky na Slovensku neustali ani včera, kedy sa začali tvoriť na strednom Slovensku a na severozápade krajiny. Búrky boli na našom území intenzívnejšie a prinášali predovšetkým prívalové zrážky. Búrky sa tiahli takmer celým Slovenskom a do búrlivého počasia si oddýchli len na východe Slovenska.

Počasie s búrkami sa môže na našom území vyskytovať aj dnes. Bude jasno až polojasno a v priebehu dňa na západe môžu byť ojedinele prehánky alebo aj búrky. Tie budú na niektorých miestach aj intenzívne. Takéto počasie budeme mať na Slovensku aj vo štvrtok, kedy bude jasno až polojasno a pri zväčšenej oblačnosti sa môžu ojedinele vyskytovať prehánky alebo búrky.

V piatok sa môže vyskytovať viac oblačnosti a počasie na našom území bude premenlivejšie. Bude premenlivá oblačnosť a miestami prehánky alebo aj búrky. S premenlivou oblačnosťou, prehánkami a búrkami by mal byť aj začiatok víkendu, no prehánky a búrky sa budú na Slovensku vyskytovať aj v nedeľu. Aj v ďalších dňoch by sa malo vyskytovať na Slovensku premenlivé počasie.

Čítajte aj:

Koronavírus na Slovensku, dokedy ešte budeme čakať na opatrenia?

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
12. 08. 2020


comments powered by Disqus