Dnes je 13.06.2021

Počasie cez víkend, premenlivo a búrky

Počasie cez víkend bude premenlivé a vyskytovať sa budú aj búrky.

Počasie na Slovensku je už niekoľko dní príjemné, ale napriek tomu sa na niektorých miestach vyskytujú prehánky, alebo búrky, ktoré sú lokálne a neprinášajú zrážky na celé územíe Slovenska. Počasie cez víkend bude také ako v priebehu pracovného týždňa.

Začiatkom víkendových dní bude na Slovensku premenlivá oblačnosť a ojedinele aj prehánky, či búrky. To už naše územie bude ovplyvňovať frontálne rozhranie, ktoré bude prinášať na Slovensko oveľa viac búrok. V nedeľu bude na našom území jasno až polojasno. Ojedinele prehánky alebo aj búrky.

Minimálne najbližší týždeň by sa mali teploty pohybovať na úrovni dlhodobého priemeru. Maximálne denné teploty by sa mali pohybovať medzi 20 a 28°C, postupne sa ale bude otepľovať a vyskytnú sa aj tridsiatky. Na začiatku pracovného týždňa bude na Slovensku premenlivá oblačnosť a miestami prehánky alebo aj búrky. V druhý deň pracovného týždňa by sa malo počasie zlepšovať a bude jasno až polojasno. Následne sa v druhej polovici týždňa budú zas vyskytovať búrky a počasie bude premenlivé.

Čítajte aj:

Kampaň a výber pri očkovaní, informatizáciu ministerstvo stále nevie zvládnuť

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
10. 06. 2021


comments powered by Disqus