Dnes je 20.09.2021

Počasie na Slovensku, búrky, dážď, ale aj teplo

Počasie na Slovensku je premenlivé, vyskytuje sa dážď, búrky, ale je aj poriadne teplo.

Počasie na Slovensku je od nedele premenlivé. Už včera sa vyskytovali prvé búrky, ale aj dážď. Môže za to front, ktorý sa včera rozpadal nad regiónom strednej Európy. Tento front je dosť výrazný na to, aby priniesol prehánky a búrky, ktoré sa vyskytovali v našej oblasti. Tie sa na našom území budú vyskytovať predovšetkým v oblasti severného Slovenska.

Na Slovensku bolo začiatkom víkendu nadpriemerne teplo a teplé počasie bude aj v priebehu týždňa. Neskoré leto síce bude pokračovať aj v ďalších dňoch a teploty sa budú pohybovať do 30°C. Počasie v priebehu štvrtka bude ovplyvňovať frontálne rozhranie a to ovplyvní aj teploty.

Vo štvrtok bude jasno až polojasno. V priebehu dňa od severozápadu pribúdanie oblačnosti a večer ojedinele prehánky alebo búrky. V piatok sa ochladí a horúce počasie by sa už vyskytovať nemalo, bude premenlivá oblačnosť a na viacerých miestach prehánky a búrky. Víkendové počasie bude premenlivé a začiatkom víkendu bude premenlivá, prevažne veľká oblačnosť a na viacerých miestach prehánky. V nedeľu bude polooblačno až oblačno a ojedinele prehánky. Na Slovensku sa bude vyskytovať premenlivé počasie.

Čítajte aj:

Ministerstvo financií, ani reforma, ani odškodňovací zákon

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
13. 09. 2021


comments powered by Disqus