Dnes je 27.09.2020

Počasie sa dnes začne vylepšovať, teploty budú príjemné

Počasie bude stabilné a teploty sa budú dostávať na príjemné hodnoty.

Počasie sa dnes bude na Slovensku mierne meniť a bude to zmena k lepšiemu. Chladné počasie a arktický vzduch sa už na našom území nebude vyskytovať a teploty sa budú pohybovať až k hodnotám okolo 17 stupňov. To všetko pri polojasnej oblohe a takto by to malo vydržať aj cez víkendové dni.

Dnes sa ešte môže vyskytnúť viac oblačnosti. Vo štvrtok bude oblačno až zamračené. Na východe aj zmenšená oblačnosť. Zrážky sa už vyskytovať nebudú a teploty pôjdu postupne k 12 stupňom. O niečo teplejšie bude v piatok, kedy bude jasno až polojasno.

Cez víkend bude síce viac oblačnosti, ale teploty budú ostávať stále príjemné. V sobotu bude polooblačno až oblačno. Ojedinele prehánky. Počasie sa začne meniť v nedeľu, kedy bude oblačno až zamračené. Miestami prehánky alebo občasný dážď, od stredných polôh sneženie. Na juhu a východe dopoludnia ešte prevažne polooblačno.

Začiatkom budúceho týždňa sa na Slovensku postupne ochladí a sneh sa bude vyskytovať aj v nižších polohách. Postupne sa v druhej polovici budúceho týždňa začne zas otepľovať a teploty sa budú dostávať zas na príjemné hodnoty. Záver týždňa bude na Slovensku s príjemným počasím.

Čítajte aj:

Premiér Matovič: Nové opatrenia majú chrániť ľudí

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
26. 03. 2020


comments powered by Disqus