Dnes je 13.06.2021

Počasie v stredu bude premenlivé s búrkami

Počasie bude dnes premenlivejšie, vyskytne sa viac búrok.

Počasie na Slovensku je pomerne príjemné, no napriek tomu sa od víkendu na mnohých miestach vyskytovali prehánky, ale aj búrky a tie prinášali predovšetkým výraznejšie zrážky. Následne sme mali niekoľko dní menej zrážok, ale už od dnes bude počasie na Slovensku premenlivé.

Na Slovensku sa bude dnes vyskytovať premenlivá oblačnosť a miestami najmä na východe prehánky alebo aj búrky. Vo štvrtok bude na našom území jasno až polojasno. Popoludní ojedinele prehánky alebo aj búrky. V piatok bude na Slovensku jasno až polojasno. Na severe ojedinele prehánky alebo aj búrky. Víkendové počasie bude stále príjemné, ale s búrkamí, na začiatku víkendu bude premenlivá oblačnosť a ojedinele aj prehánky, či búrky. V nedeľu bude na Slovensku jasno až polojasno. Ojedinele prehánky alebo aj búrky.

Minimálne najbližší týždeň by sa mali teploty pohybovať na úrovni dlhodobého priemeru. Maximálne denné teploty by sa mali pohybovať medzi 20 a 28°C, postupne sa ale bude otepľovať a vyskytnú sa aj tridsiatky a na niektorých miestach Slovenska aj búrky.

Čítajte aj:

Štátna pomoc, ktorú podnikatelia na Slovensku ešte poriadne nevideli

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
09. 06. 2021


comments powered by Disqus