Dnes je 17.05.2022

Profesia Days, podujatie zamerané na hľadanie práce

Profesia Days, návštevníci podujatia môžu nájsť prácu.

Chceli by ste si overiť svoje zručnosti a zistiť, na aké povolanie máte skutočný talent? Príďte sa nezáväzne otestovať na Profesia Days do Bratislavy. Najväčší festival práce sa uskutoční 18. a 19. mája v priestoroch multifunkčnej budovy Nivy centrum. Návštevou Profesia Days získate cenné kontakty a rady, môžete sa stretnúť s inšpirujúcimi osobnosťami, ale aj nadobudnúť bezplatný jazykový či IT certifikát.

Po ročnej prestávke, spôsobenej pandémiou koronavírusu, sa Profesia Days vracajú do Bratislavy. Najobľúbenejšie podujatie zamerané na prácu, ktoré už dvanásty rok organizuje spoločnosť Profesia,  aj teraz prinesie atraktívny celodenný program, zaujímavých rečníkov či príležitosť stretnúť sa so svojím budúcim kolegom alebo šéfom. Ústrednou témou známeho festivalu príležitostí budú zručnosti, pretože práve tie v súčasnosti určujú úspech človeka na otvorenom trhu práce. V unikátnom Skill Labe záujemcovia budú mať možnosť svoje zručnosti otestovať, rozšíriť si ich a aj uplatniť.

Novinkou je zmena lokality. Aby sa podujatie ešte viac priblížilo návštevníkom, prevádzkovatelia najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk sa ho rozhodli situovať do pekného priestoru s výbornou dostupnosťou. Tisíce návštevníkov privíta na 2. poschodí v priestore označovanom ako Tržnica, vždy od 10. do 19. hodiny. Vstupné sa neplatí, treba sa vopred zaregistrovať.

Čítajte aj:

Matovičova reforma, komu pomôže?

 

 

zdroj profesia.sk

foto ilustračné

 

 

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-news-
14. 05. 2022


comments powered by Disqus