Dnes je 29.05.2020

Slovenská sporiteľňa: Elektronické bankovníctvo bude obmedzené

Slovenská sporiteľňa upozorňuje na obmedzenie svojho internetového bankovníctva z dôvodu údržby systémov.

Slovenská sporieľňa upozorňuje svojich klientov na odstávku svojho elektronického bankovníctva, ktoré nebude funkčné z dôvodu údržby systémov: "Ospravedlňujeme sa za obmedzené používanie našich služieb. Vylepšujeme naše systémy, aby ste mohli bankovať ešte pohodlnejšie."

Internetbanking Slovenskej sporiteľne nebude fungovať v sobotu 8. decembra od 0.00 do 3.00 h. V tomto čase nebude fungovať elektronické bankovníctvo (George, Internetbanking, mobilné aplikácie George, Účty a Platby, Sporopay, Business24, MultiCash, Databanking, Telephonebanking, SMS služby). V uvedenom čase nebude fungovať ani zriadenie a zmena produktov cez www.slsp.sk.

V čase odstávky sa nebudú doručovať SMS notifikácie o platbách platobnými kartami ani SMS a e-mailové notifikácie k nekartovým obratom. Platobné karty, bankomaty a terminály Slovenskej sporiteľne budú fungovať. Cez Klientske centrum banky bude aj napriek obmedzeniam možné v čase od 6.00 do 23.00 aktivovať/blokovať platobné karty (debetné, kreditné) a poskytovať informácie o zostatku na účte a všeobecné informácie.

 

 

zdroj slsp

foto ilustračné

-news-
06. 12. 2018


comments powered by Disqus