Dnes je 27.07.2021

Slovenská sporiteľňa už pracuje štandardne

Slovenská sporiteľňa sa vracia k štandardnému fungovaniu, no s prísnymi hygienickými opatreniami.

Slovenská sporiteľňa od 21. mája otvorí svoje pobočky v štandardnom režime. Znamená to, že budú klientom k dispozícií v rovnakých časoch, ako tomu bolo pred obmedzeniami v dôsledku koronakrízy. Platí to aj pre pobočky v nákupných centrách, vrátane soboty aj nedele (v nedeľu otvoríme pobočku v závislosti od toho, či bude otvorené dané nákupné centrum). Banka súčasne rešpektuje vládne opatrenia a robí maximum pre to, aby ochránila zdravie svojich zamestnancov a klientov.

Všetky pobočky sú pravidelne dezinfikované a zásobované dezinfekčnými prostriedkami a rúškami pre poradcov. Banka súčasne nainštalovala 850 ochranných plexiskiel, ktoré znižujú riziko prenosu koronavírusu, pričom ich počet plánuje v najbližšom období zvyšovať.

Slovenská sporiteľňa na ochranu svojich pracovníkov a klientov bude dodržiavať prísne opatrenia. Do pobočky vstupujte iba s ochranným rúškom, ak stojíte v rade pred pobočkou, dodržiavajte bezpečný odstup 2 metre, klientov, ktorí majú viac ako 65 rokov, vybavuje Slovenská sporiteľňa prednostne počas celého dňa.

Čítajte aj:

Zodpovednosť nám pomohla, no musí nám pomáhať aj naďalej

 

 

zdroj/foto slsp

 

 

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-news-
22. 05. 2020


comments powered by Disqus