Dnes je 10.08.2022

Slovenskí dôchodcovia, dôchodky sa zvyšovať nebudú

Slovenskí dôchodcovia chcú pomoc, zvýšenie dôchodkov, ktoré im nikto z koalície nedá, štát nemá financie.

Slovenskí dôchodcovia stále potrebujú pomoc od štátu, priemerný dôchodca má dôchodok približne päťsto eur, z tohto dôchodku musia dôchodcovia platiť za všetko oveľa viac. Stúpajúce ceny výrazne ovplyvňujú predovšetkým dôchodcov a okolité krajiny to vedia. Dôchodky svojim dôchodcom zvyšujú, na Slovensku nezvyšujeme nič dôchodcom sme financie navyše nedali.

Na Slovensku financie nie sú

Na Slovensku financie nie sú, alebo sú, ale nie pre dôchodcov. Takto to dnes vyznieva a takto dnes pracuje koalícia. Sme rodina, ktorej predseda a niektorí jedinci majú neustále množstvo vyhlásení sa správa rovnako ako celá koalícia. Nepomáha nikomu, doplatky za lieky nezrušila, je to klamstvo, pretože dôchodcovia nedoplácajú za najlacnejšie lieky. Sme rodina je rovnaká ako ostatné koaličné strany a pritom iná.

Minister práce Krajniak a jeho teatrálne výstupy pri všetkom čo hovorí je asi tak všetko, čo dokázal pre dôchodcov na Slovensku urobiť. Dôchodky sa zvyšovať budú, začiatkom budúceho roka, ale ide o dôchodkový a. Okrem toho zvýšenie cien bude stále výraznejšie ako je zvýšenie dôchodkov. Koalícia a ani Sme rodina s týmto nebude robiť vôbec nič.

Dôchodcovia pre koaličné strany stále nie sú zaujímaví, väčšina dôchodcov nevolila strany súčasnej koalície a možno preto sú tak výrazne na okraji záujmu. Ostatné krajiny pracujú na tom, aby dali čo najviac financií na dôchodky a pomohli tak so stúpajúcimi cenami. Na Slovensku nerobíme nič, sme krajina, ktorá nepomáha dôchodcom a nezaujímajú ju ani ostatní ľudia.

Dôchodcovia chcú, aby sa v priebehu tohto roka dôchodky zvyšovali, mnohí nedokážu finančne fungovať, pretože ceny všetkého sú výrazné. Pomôže minister práce, so stranou Sme rodina k najväčšiemu finančnému nedostatku a zadlženosti dôchodcov na Slovensku? Zrejme áno, pretože táto nečinnosť koalície bude o tom, že mnohí ľudia a dôchodcovia sa výrazne zadlžia.

Všetky ostatné krajiny, ktoré majú rozumných ľudí vo vedení štátu vedia, že zadlžovanie sa v tejto situácii nie je v poriadku, preto rýchlo pomáhajú. Dôchodcovia neustále hovoria o tom, že sa pre nich nerobí v súvislosti so stúpajúcimi cenami nič. Minister práce a iní si z toho nič nerobia, pri ich platoch nepociťujú nedostatok financií. Okrem toho táto koalícia stále podporuje diskriminačné zákony.

Dôchodcom na Slovensku sa finančne nepomáha, ostatné krajiny to robia, na Slovensku nemáme na niečo také financie a nikto nevie ako je to s verejnými financiami, keďže dlh Slovenska výrazne stúpol a financie nikto nemá. Dôchodcom treba čím skôr finančne pomôcť, inak budú na okraji spoločnosti a nebudú si môcť nič dovoliť, prípadne im výrazne stúpnu dlhy. Koalícia na Slovensku musí pracovať efektívne.

Čítajte aj:

Očkovací bonus nebol nikdy opatrením v boji s cenami

 

 

foto ilustračné

 

 

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-Miroslav Vavra-
03. 08. 2022


comments powered by Disqus