Dnes je 05.12.2020

Štvrtkové počasie bude ešte stabilné, neskôr viac oblačnosti

Dnes bude ešte stabilné počasie, no v priebehu dňa sa bude vyskytovať viac oblačnosti.

Od včera máme na Slovensku stabilnejšie počasie, no na niektorých miestach sa vyskytuje hmla, alebo nízka oblačnosť, ktorá sa dokáže udržať po celý deň. Studený front bude postupne na Slovensku prinášať zmenu v počasí.

Dnes bude na našom území jasno až polojasno. V nižších polohách miestami hmla alebo nízka oblačnosť, ktorá sa ojedinele môže udržať aj po celý deň. Podvečer od severozápadu pribúdanie oblačnosti. To už bude postupne počasie ovplyvňovať studený front. V piatok bude na našom území oblačno a miestami prehánky alebo občasný dážď. Na severe prechod k snehovým prehánkam. Cez deň premenlivá oblačnosť a na severe snehové prehánky.

Víkendové počasie bude prinášať ochladenie a na niektorých miestach severného Slovenska aj sneh. V prvý víkendový deň bude na našom území jasno až polojasno. Ojedinele sa budú vyskytovať slabé prehánky. V nedeľu bude na našom území polooblačno až oblačno. Od severu pribúdanie oblačnosti. To už bude naše územie ovplyvňovať frontálne rozhranie, ktoré bude prinášať sneh a snehové prehánky.

Čítajte aj:

Dni, kedy zas bojujeme

 

 

Informácie o počasí prinášame v spolupráci so stránkou www.imeteo.sk

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-iMeteo.sk-
19. 11. 2020


comments powered by Disqus