Dnes je 25.06.2019

SWAN priniesol novinky v cenách

SWAN urobil niekoľko zmien nie len v cenách.

Ponuka Digitálnej TV od SWANu je teraz ešte lacnejšia a prehľadnejšia. SWAN  navyšuje počet kanálov dostupných v HD rozlíšení. Na zmeny sa môžu tešiť noví aj existujúci zákazníci. Všetko platí už od 1. februára 2019. Potešia nižšie ceny a jednoduchšia ponuka, ktorá dáva zbohom ďalším doplnkovým balíčkom. Stanice z nich sa presunú priamo do základnej ponuky!

Ak ste doteraz používali balík digitálnej TV M a spolu s ním radi sledovali futbal, hokej a iné kolektívne zápolenie, potrebovali ste aj doplnkový balík Šport. SWAN ho teraz ruší a tie najlepšie športové stanice vám ponúkne už v základnom balíku za nezmenenú cenu. Podobne sa rušia aj balíky s dokumentárnymi či filmovými kanálmi. Tie sa tiež presunú do základných balíkov, ktorých ceny zostanú nezmenené. Digitálna TV XL je dokonca o 20 % lacnejšia.

Výhodnejšie budú tiež balíky DUO kombinujúce digitálnu TV s rýchlym a spoľahlivým optickým internetom s rýchlosťou až do 90 Mbit/s. Stále platí, že pri viazanosti na 24 mesiacov môžete mať televíziu spolu s internetom na 3 mesiace zadarmo.

Čítajte aj:

Obmedzenie hazardu bude prísnejšie

 

 

zdroj/foto swan

 

-news-
05. 03. 2019


comments powered by Disqus