Dnes je 29.05.2020

Telekom pridáva dáta aj v apríli, postupne otvára predajne

Telekom vzhľadom na aktuálnu situáciu poskytne extra dáta aj ďalej.

Aj vzhľadom na aktuálnu situáciu, kedy veľa firiem odporúča zamestnancom pracovať z domova, Telekom predĺžil akciu na balík Nekonečné dáta. Počas apríla budú môcť firemní zákazníci využívať Nekonečný balík dát znova a mať k dispozícii obrovské množstvo na prácu odkiaľkoľvek.

Zákazníci s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy či Bez záväzkov si budú môcť aktivovať balík počas apríla v Telekom aplikácii jeden raz. Pre SME a TA/LA segmenty bude opäť aktivovaný automaticky. Okrem toho Telekom postupne otvára svoje predajne.

Naďalej platí, že sieť predajní Telekomu funguje v špeciálnom režime. Štandardné otváracie hodiny sú od 10. do 14. hod. (pár predajní má upravené hodiny na čas od 11. do 15. hodiny). Na predajniach je celkovo menej pracovníkov (zväčša 2-3 kolegovia). Takáto situácia platí pre predajne v nákupných centrách i samostatné kamenné pobočky.

Hoci sú predajne sprístupnené, Telekom zákazníkom naďalej odporúčame riešiť ich požiadavky na viacerých digitálnych kanáloch (Telekom aplikácia, web www.telekom.sk). K dispozícii sú aj infolinky 0800 123 456 a technická linka 0800 123 777.

Čítajte aj:

Ako sú na tom Slováci s finančnými výdavkami?

 

 

zdroj/foto Telekom

 

 

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-news-
24. 03. 2020


comments powered by Disqus