Dnes je 27.09.2020

Telekom zrýchlil optický internet

Telekom zrýchlil svoj optický internet pre niektorých zákazníkov.

Telekom pokračuje v sérii noviniek tohto v ponuke programov pevného internetu. Telekom má pozitívnu správu pre zákazníkov programu Magio Internet L na optickej sieti. Na tomto programe zvyšujeme rýchlosť zo 120/12 Mbps na nový profil 250/25 Mbps za nezmenenú cenu 15,90 € mesačne.

Novinka platí pre všetkých nových aj existujúcich zákazníkov. Noví zákazníci budú dostávať už rýchlosť v novom profile, existujúcich zákazníkov začneme migrovať do nového profilu v pondelok 3. augusta 2020. Rýchlosť im bude zvýšená v priebehu jedného, resp. dvoch týždňov a o zmene ich budeme informovať aj SMS správou po ukončení migrácie.

Program Magio Internet L je k dispozícii pre rezidenčných zákazníkov. Pre firemných zákazníkov sú určené od pondelka 3. augusta 2020 programy Biznis NET. Telekom mal pre svojich zákazníkov už aj v minulosti niekoľko výhod, kedy zrýchľoval internet všade tam, kde to bolo možné a to bez zmeny ceny. Zároveň takéto akcie ponúkol Telekom aj v súvislosti s aktuálnou situáciou, ktorú ovplynil koronavírus.

Čítajte aj:

Kto všetko môže za problémy koalície?

 

 

zdroj/foto Telekom

 

 

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-news-
12. 08. 2020


comments powered by Disqus