Dnes je 07.05.2021

Telekom zrýchlil internet a pomohol aj ministerstvám

Telekom v súčasnej situácii ponúkol pre svojich zákazníkov rýchlejší internet a pomohol aj ministerstvám.

„Rok 2020 otvoril na Slovensku mnohé výzvy pre obyvateľov i firmy. Naša pretrvávajúca ambícia poskytovať výbornú zákaznícku skúsenosť sa mieša s aktuálnymi vlnami pandémie. Popritom vnímame, že na Slovensku nechýba vysoká miera solidárnosti a aj my ju prenášame na zákazníkov. Na jar sme ponúkali mnohé benefity pre prácu i vzdelávanie, napríklad nekonečné dáta zdarma pre všetkých, voľný TV obsah a edukatívne videá, počas druhej vlny pomáhame viacerým ministerstvám. Učiteľom sme ponúkli nekonečné volania i dáta, zriadili sme mnohé bezplatné linky a vrátili sme dlhšie prevádzkové hodiny pre Online tlmočníka. Ani v náročnom období nepoľavuje naša ambícia pokrývať Slovensko optikou, pokryli sme takmer 90 tisíc nových domácností a máme našliapnuté na historicky najlepší rok. Postupne sme uviedli aj nové mobilné paušály i Predplatenku pre rezidenčných zákazníkov i samostatnú biznis ponuku mobilných služieb a pevného internetu. Ich spoločným menovateľom sú väčšie dátové balíčky, nová miera flexibility i vyšší štandard zákazníckej starostlivosti pre biznis klientov,“ uviedol Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre Slovensko v Skupine Slovak Telekom.

Prvotriednu zákaznícku skúsenosť doručuje Telekom tento rok nielen cez poskytovanie kvalitných služieb, ale aj viaceré formy pomoci. Na jar ponúkol Slovak Telekom tri mesiace Nekonečných dát a na pevných sieťach prebehlo aj dočasné zrýchlenie pripojení na optike i metalike všade tam, kde to bolo možné. Medzi ďalšie benefity patrili voľné TV kanály a filmy vo videopožičovni, extra kredit či bezplatné volania na zdravotnícke linky.

Na jeseň sa zameral Telekom na pomoc viacerým ministerstvám: pre obranu a zdravotníctvo zriadil viaceré bezplatné linky a ministerstvu školstva poskytol benefity neobmedzených volaní a dát pre učiteľov. Zároveň funguje Online tlmočník opäť v predĺžených prevádzkových hodinách. Zákazník si môže opäť vybrať aj extra kredit či benefit HBO Go na mesiac zadarmo. V septembri Telekom odštartoval predaj novej karty Predplatenka, ktorá tiež ponúka veľa výhod, väčší výber dátových balíkov a ich správu cez aplikáciu.

Čítajte aj:

Núdzový stav nie je pre Slovákov problém, zásadnejším sú nesprávne opatrenia a výmysly politikov

 

 

zdroj/foto Telekom

 

 

Spravodajstvo Región O počasí Komentár Vlastnými slovami Zaujímavosti IT novinky O autách Koronavírus na Slovensku

-news-
20. 11. 2020


comments powered by Disqus